OUR SERVICES

  • Criminal cases

  • Insurance cases

  • Banking and financing

  • Real estate cases

  • Commercial agents issues

  • Personal - Wills cases

  • Accidents and death cases

  • Labor cases

  • Internet & Technology cases

About us

Rak advocates  and legal consultants is a legal office authorized to render legal services in UAE .

Rak Advocates and legal consultants provides it’s services to the clients according to the highest local and global standards and according to our basic vision and values .

The members of our offices team are leader in their legal specialty field .

Read more

VISIT US TODAY !

GET IN TOUCH

+97172336008

UAE - RAS AL KAHIMAH Cornich alqawasim NS Tower ( General Building ) 

Floor 2 - Flat 201

 +971527319518

Copyright 2016 . All Rights Reserved. RAS AL KHAIMAH LAW FIRM

Powered by RAK ADVCATES IT TEAM

Read the website in your language

Hızlı çözüm için

Aramak
+971-527862750

Başkan Kelime

Benim idealim olan Mayıs Allah onu güvende tuttuğunda, amacın açık olduğunu, yolun düzleştirildiğini ve zamanın geleceğini söylüyor, hiç şüphe yok ki pek çok konuşma var ancak başarmaktayız. İnsanın ya bağımlı ya da girişimci olması için iki seçeneği vardır. İnisiyatif olmayı ve ilerlemeyi arzuluyoruz, diğerleri tarafından söylendiğimi, tüm hukuk alanlarında uzman olduğumuzu tekrar etmeyeceğiz. Ebeveynlerimiz bizi iyi eğitimli hale getirdiğinden ve yasanın kusursuz bir şekilde tanıtımında kısıtlı bir kalıba sahip değil, can damarı ile ilgiliyiz. Bugün, başkalarının bitiş noktasından başlıyoruz, aksi halde saat yönünde hızlıca yaşa ve muazzam gelişime ayak uydurmak için kabul etmeyeceğiz. Her saniyede, bireyler, firmalar ve devlet ve yarı resmi kuruluşlar için tüm şubelerdeki tüm mükemmel hukuk servislerine, rekor sürede ve yüksek kalitede, kimsenin bizi rekabet edemeyeceği şekilde doğru, eksiksiz hizmet vermeye hevesliydik. Bu değil bir ego, ancak mevcut yeteneklerimize ve yasal yeteneklere güveniyoruz.
Uzun yıllar kiminle anlaşırsak tanıklığımızla elimizde. Evet, biz profesyonellik, kesinlik, doğruluk, gizlilik, dürüstlük, başarı ve mükemmellik sunuyoruz. Konuşmamı sonuçlandırdığım şeyi, Allah'a olan övgüden daha fazla ve liderlerim ve bu kuruluştaki her bir kişiye, önemli izlerinden dolayı teşekkür ve takdir ederek bulamadım. Bu dereceye gurur duyuyorum (rakipsiz) ve neden olmasın? Başkan Yardımcımız, 1 numaralı yerden başkasını kabul etmeyeceğimizi söylüyor.

Kurulu Başkanı

Salem Al Kait

Bireylerle Uygulamamız

Şirketlerle ilgili uygulamalarımız

Kayıt ve Dokümantasyon
Patentler

Ticari markaların tescili

şirketler
Ve karlılık organizasyonları

Uyuşmazlıkların çözümlenmesi

Kayıt
Şirketler ve projeler

Destek ortaklıkları
Ve işbirliği yolları sağlamak için